ROOM 213 w Galerii 20

Daniel Białowąs to artysta tworzący i mieszkający w Sanoku, dobrze znany też ogólnopolskiej publiczności. Każda wystawa jego dzieł budzi zainteresowanie indywidualnym stylem malarskim, pełnym napięcia i ekspresji. Każda z wystaw to też inna tematyka – inna odsłona wewnętrznego dialogu artysty z rzeczywistością. Najnowsze prace zostaną zaprezentowane w piątek 15-go grudnia o godzinie 17:00 w Galerii 20 przy Miejskiej Bibliotece Publicznej (I piętro biblioteki).

Co kryje się w tajemniczym  Room 213? O to będzie można zapytać artystę podczas wernisażu. Zachęcamy do osobistego spotkania z malarzem i jego sztuką. Dla tych z Państwa, którzy już znają – i dla tych, którzy jeszcze nie znają malarstwa pana Daniela Białowąsa – jest to propozycja obowiązkowa na spędzenie piątkowego popołudnia. Podobno trudno być prorokiem we własnym kraju – my jednak wiemy, że na sanocką publiczność można liczyć i będziemy czekać na Państwa  razem z autorem prezentowanych prac! Zapraszamy!

Jeśli jednak z ważnych przyczyn nie mogą Państwo odwiedzić nas w piątkowe popołudnie – wystawa będzie otwarta do 20-go stycznia 2018 r, w godzinach pracy biblioteki.