Zaznacz stronę

Zapraszamy do udziału w konkursie “Link do Literatury”! Jeśli lubisz czytać,  masz trochę pomysłów i wytrzaśniesz godzinę wolnego czasu to nie czekaj i nie zwlekaj! Bierz w rękę pióro albo telefon lub aparat z funkcją nagrywania i do dzieła!

1. Co to za konkurs i kto może wziąć udział?

Konkurs “Link do Literatury” to przedsięwzięcie organizowane przez młodzież i dla młodzieży. Organizatorem konkursu jest nasza grupa MDL, działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku. Udział w konkursie może wziąć każdy pomiędzy 13, a 19 rokiem życia. Jeśli lubisz czytać i chciałbyś zachęcić rówieśników do sięgnięcia po Twoją ulubioną książkę – to konkurs dla Ciebie.

Wystarczy nagrać filmik polecający książkę, lub napisać tekst zachęcający do jej przeczytania. Pamiętajcie, że prace konkursowe kierowane są do rówieśników, a nie do komisji! To nie mają być wypracowania – puścicie wodze kreatywności i wyobraźni!

2. Co i jak, czyli Zgłoszenia i Regulamin.

Wszystkie informacje o tym jak zgłosić pracę na konkurs znajdują się w Regulaminie, który można pobrać z linku umieszczonego poniżej. Prace należy przesyłać do 20 sierpnia 2018 roku wyłącznie w formie mailowej na adres mdlsanok@gmail.com. Do wiadomości w formie załącznika należy też dołączyć podpisane i przeskanowane lub sfotografowane w dobrej jakości załączniki umieszczone na końcu Regulaminu.

 

Pin It on Pinterest