Zaznacz stronę

 

Zapraszamy na ciekawe spotkania autorskie!

W przyszłym tygodniu realizujemy cykl spotkań autorskich. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych literaturą, która powstaje w naszym regionie i nie tylko. Cykl spotkań odbywa się w ramach działań dla młodzieży w ramach projektu “Link do literatury – młodzieżowa dywersja literacka”. Zapraszamy w środę, czwartek i piątek (21, 22, 23 listopada) o godzinie 11:00 do biblioteki przy lu. Lenartowicza w Sanoku!

21 listopada, środa

Spotkanie z Łukaszem Łagożnym, alpinistą urodzonym i mieszkającym w Sanoku, który swoje próby zmierzenia się z potęgą gór opisał w książce “Jak długa jest noc”. Podczas spotkania opowie mierzeniu się z potęgą gór i własnymi słabościami. Zobaczymy film, nagrany w najwyższych miejscach Ziemi! Zachęcamy do odwiedzin zarówno młodych, jak i dorosłych Sanoczan!

22 listopada, czwartek

Pozostając w tematyce górskiej, lecz bliższej nam – bieszczadzkiej – spotkamy się z Edwardem Marsząłkiem. Jego niezrównana wiedza dotycząca górskiej przyrody oraz umiejętność pięknego opowiadania o niej, potwierdzona tytułem Mistrza Mowy Polskiej z całą pewnością skończy się zafascynowaniem słuchaczy! Pan Edward jest autorem książek o tematyce przyrodniczej, górskiej, a także poezji opisującej przyrodę. Spotkanie o tytule “Siekiery, góry i las” jest zaproszeniem do niesamowitego świata przyrody. Zapraszamy 🙂

23 listopada, piątek

Joanna Kanicka, autorka książki pt. “Bagno szaleńców”, której akcja dzieje się w post – industrialnym świecie ZONY, opowie nam o swoich bohaterach i fascynacji światem z uniwersum STALKERA. Spotkanie obowiązkowe dla fanów fantastyki i niespodziewanych zwrotów akcji!

 

Wszystkie spotkania odbywają się w ramach projektu “Link do literatury – młodzieżowa dywersja literacka”, dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury.

Pin It on Pinterest