W czwartek 19 października br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie fotograficznym „Podróże małe i duże” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sanoku w ramach projektu „Podróże małe i duże z Gór Słonnych na Mount Everest”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przyznane zostały trzy nagrody główne i pięć wyróżnień. „Podróże małe i duże” to konkurs tematyczny, którego celem było pokazanie różnych zakątków świata, tych bliskich i dalekich, a także promocja twórczości artystycznej. Dyrektor Biblioteki Leszek Puchała podziękował uczestnikom konkursu i wręczył nagrody zwycięzcom. Druga część spotkania należała do laureatów, którzy opowiedzieli o swojej pasji, jaką są podróże i fotografia.

Nagrodzone prace

Kategoria 9-13 lat