Zaznacz stronę

Znamy już wyniki konkursu plastycznego realizowanego w ramach projektu “Śladami historii małych ojczyzn – Program Niepodległa 2018” ! Spośród wielu prac, które przyszły na konkurs realizowany w ramach projektu “Śladami historii małych ojczyzn – Program Niepodległa 2018”, jury w składzie: Joanna Szostak – Rogoz  (artysta plastyk), Aleksandra Karmelita  (animator kultury), Tomek Mistak  (artysta plastyk), Szymon Szczepkowski (artysta plastyk), przyznało następujące nagrody:

Kategoria wiekowa : klasy IV – VI

I MIEJSCE:

Anna Jaklik SP 2 Sanok kl. 6

Emilia Markuc SP 2  kl. 5

Maria Kalbarczyk SP 1 kl. 5

II MIEJSCE:

Jakub Pietrzkiewicz SP 2 lat 12

Izabela Malik SP 2 kl. 5

Oskar Zychowicz SP 4 kl. 5

Wyróżnienia: 

Patryk Stadnik SP4 kl. 4, Maja Bodziak  SP 9 kl. 5, Roksana Lenio SP 3 kl. 3, Weronika Czopor  SP 8 kl. 4, Magdalena Tymoń SP4 kl. 5, Igor Sipak SP 2 lat 11, Alicja  Sachajdak SP 4 kl. 5, Milena Bednarczyk SP 4 kl. 5, Dawid Piecuch SP4 kl. 5, Oktawia Gerhardt SP 2  kl. 6, Antonina Woźniczak SP 4 kl. 5, Oliwia Tomkowicz SP 4 kl. 5, Gabryjela Lutecka SP 4 kl. 5, Wiktoria Sabrowicz ODK „GAGATEK” lat 11, Maja Zapotoczna SP 2 kl. 6, Martyna Kogut SP4 kl.6, Natasza Krawczyk SP4 kl.5, Oliwia Gratkowska ODK „GAGATEK”  lat 11, Amelia Jamrogowicz SP4 kl.5, Hanna  Dąbrowska ODK „GAGATEK” kl. 5, Aleksandra Pelc SP 9 kl. 5, Izabela Niedzwiedz  SP 3 kl. 6, Zofia Niemaczyk SP4 kl. 5, Wiktor Kozdroń ODK”PUCHATEK” kl.6, Małgorzata Lenart  SP4 kl. 5, Mateusz Radwański SP 4 kl.5, Oliwia Nicko SP 3 kl. 6, Alicja Sachajdak SP 4 kl. 5, Zofia Bochniarz SP 2 lat 11, Eryk Kwolek SP 2 lat 12, Kamil Wiejowski SP 4 kl. 4, Dawid Gibała SP 2 kl. 6, Martyna Sokulska,  Amelia Jaskowiec,  Dorota Wolanin SP 8 kl 6, Gabryjela  Pająk SP 1 kl. 5, Dawid Fejkiel SP 4 kl. 5, Zuzanna Wasylewska SP 2 kl. 5, Julia Cybuch SP 2 lat 11

Kategoria wiekowa : Gimnazjum i klasy VII – VIII Szkoły Podstawowej:

I MIEJSCE:

Marcelina Ochała SP nr 9 kl 3 Gimnazjum

Dawid kłodowski SP 3 kl.7

Kinga Biodrowicz SP 1 kl 3 Gimnazjum

Wyróżnienia:

Anastazja Bober   SP 9 kl.7, Nikodem Kaliniecki  ODK „GAGATEK” lat 13, Maja Kołodziej SP2 kl.7, Paulina Borowska SP 8 kl 3 Gimnazjum, Karolina Szczerba SP 4 kl.7, Justyna piecuch SP 4 kl 8, Anna Klimiuk SP 3 kl. 3 Gimnazjum, Weronika Góral SP 3 kl. 3 Gimnazjum, Sandra Stanisławska  SP 8 kl 3 Gimnazjum, Natalia Stopka SP3 kl 8, Aleksandra sabat SP 9 kl 8, Magdalena Radwańska Sp 9 kl 3 Gimnazjum, Emilia Kłodowska SP 3 kl 3 Gimnazjum, Jolanta Sieniawska SP 3 kl.3 Gimnazjum, Krzysztof Wójcik SP3 kl. 7, Helena Ostrowska  SP 3 kl. 3 Gimnazjum, Milena Biernikiewicz SP 1 kl. 3 Gimnazjum

GRATULUJEMY!

 

Pin It on Pinterest